NB! Eriolukorra ajal tuure ei toimu

ARBORISTIKA ÕPITOAD JA VÄLJASÕIT

Tahate teha midagi harivat oma pere, töökaaslaste või sõpradega? On vaja planeerida sünnipäev, poissmeesteõhtu või firmapidu? Meie pakume teile mõnusat päeva looduse rüpes, Tartu külje all asuvas Vasula vanas õunaaias. 

Õpitoa raames koguneme hommikul meie tehases. Anname kiire ülevaate oma tegemistest ja soovijad saavad ka meelepärast maitsta. Seejärel liigume koos bussiga Vasula vanasse õunaaeda. 

Õunaaias saate näha lõigatud ja lõikamata õunapuid ja võrrelda nende erinevusi. Koolituse läbiviija annab ülevaate õunapuude ja õunapuuaia hooldamise põhitõdedest, räägib ajaloost ning näitab erinevaid töövõtteid, kuidas õunapuude eest hoolitseda. Puudutame teemasid nagu puude lõikamine, pookimine ja vahatamine. Anname nippe saagikuse tõstmiseks, õpetame loodust säästvate kaitsevahendite kasutamist ja erinevate kahjurite vastu võitlemist. 

 Lõuna on organiseeritud piknikuformaadis otse õunaaias. Valikus on erinevaid kergemaid suupisteid ja ka sooja toitu. Söögi kõrvale pakume otseloomulikult enda tehtud jooke, lisaks teed ja kohvi. Täpsema menüü saab kokku leppida enne õpitoa algust. 

Pärast lõunapausi saavad osalejad juhendaja käe all rakendada õpitut päris õunapuudel ja vastuse oma kõikidele küsimustele. Õhtul tagasi tehasesse saabudes jagame kõigile osavõtjatele kokkuvõtliku materjali, millelt on mugav hiljem meelde tuletada päeval õpitud nippe. 

Enne kojuminekut saab kaasa osta tehasehindadega meie põhitooteid, brändikaupu ja ka üksikuid rariteete, mis on unikaalsed ning suurepärased kingitused.

KUIDAS SAAB?

Kõikidele küsimustele saad vastuse, kui kirjutad või helistad:

e-mail: info@peninuki.ee
telefon: +372 53535690
BRONEERI KOHE SIIT:
Email again: